Писарівка
Волочиський район, Хмельницька область

рішення виконкому від 19.02.2015р.

УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

ПИСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 19 лютого 2015 року №7

Про виконання  Програми

заходів на 2011- 2015 роки щодо

запобігання травматизму та іншим

нещасним випадкам невиробничого

характеру

       Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Голдасевич К.В. про виконання  Програми заходів по запобіганню травматизму та іншим нещасним випадкам невиробничого характеру, виконком сільської ради відмічає, що робота проводиться на належному рівні. Так, соціальними працівниками проводиться обхід одиноких пенсіонерів по перевірці стану печей і димоходів у відповідності технічним вимогам; взято на облік будинки, в яких проживають одинокі пенсіонери та інваліди, неблагонадійні сім’ї; забезпечено безпечний стан пішохідних тротуарів та догляд за ними; проводиться профілактична робота в школі і дитсадку по запобіганню нещасним випадкам з дітьми, збереження їх життя і здоров’я, по вивченню правил дорожнього руху. Контролюється проведення обстежень ліній електропередач та її очистка від дерев. На засіданні виконкому сільської ради затверджувались заходи по проведенню сезону безпеки на водоймах під час літнього періоду. Проводиться навчання населення села з питань пожежної безпеки, питання про забезпечення пожежної безпеки  розглядалось на засіданні виконкому сільської ради. Відповідно до ст.27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” , виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Виконкому сільської ради (сільський голова Голдасевич К.В.) надалі працювати над виконанням  Програми заходів на 2011- 2015 роки щодо запобігання травматизму та іншим нещасним випадкам невиробничого характеру.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Голдасевич К.В.

 

Сільський голова                               К.Голдасевич

 

УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

ПИСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 19 лютого 2015 року №8

Про надання висновку про можливість

виконувати обов’язки опікуна

громадянином Глущаком І.С.

          Розглянувши заяву громадянина Глущака Івана Станіславовича, 25.10.1994р.н., жителя с.Писарівка про надання висновку про можливість виконувати обов’язки опікуна над своєю сестрою Глущак Валентиною Станіславівною, 25.09.1978р.н. – інвалідом 1 групи внаслідок психічного розладу, виконком сільської ради , як орган опіки і піклування, встановив ,  що в 2015 році громадянин Глущак І.С. звернувся із заявою до Волочиського районного суду про встановлення опіки над громадянкою Глущак В.С., 1978р.н. і призначити його опікуном. З його слів, сестра Глущак В.С. не може правильно орієнтуватися та оцінювати життєві ситуації, обмежена до спілкування та не здатна контролювати свою поведінку. Глущак В.С. знаходиться на обліку у лікаря – психіатра Волочиської ЦРЛ з діагнозом : олігофренія в стадії ідіотії, дитячий церебральний параліч, контрактура тазобедрених і колінних суглобів, відсутність функції ходьби, анкілози суглобів рук і ніг.

      Глущак Іван Станіславович, 25.10.1994р.н., народився і проживає в с.Писарівка Волочиського району Хмельницької області. Не судимий, відповідно до стану здоров’я, матеріального забезпечення, створених умов проживання може виконувати обов’язки опікуна.

       Вивчивши подані документи, враховуючи акт обстеження умов проживання даної сім»ї та факт, що кандидат в опікуни являється братом Глущак Валентини Станіславівни, керуючись ст..58,62,63,64,74 Цивільного Кодексу України, п. «б» 4 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком  сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати висновок про можливість виконувати обов’язки опікуна громадянином Глущаком Іваном Станіславовичем (додається).

 

                                                                                   Сільський голова                           К.Голдасевич

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                    

УКРАЇНА

ПИСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

с. Писарівка вул..Першотравнева,42 тел. 9-42-42

 

Висновок

органу опіки і піклування

виконкому Писарівської сільської ради

про можливість виконувати обов’язки опікуна

громадянином Глущаком Іваном Станіславовичем, 25.10.1994р.н.

 

     До виконкому Писарівської сільської ради звернувся громадянин Глущак Іван Станіславович, 25.10.1994р.н., житель с.Писарівка про надання висновку про можливість виконувати обов’язки опікуна над своєю сестрою Глущак Валентиною Станіславівною, 25.09.1978р.н. – інвалідом 1 групи внаслідок психічного розладу.

    На час розгляду питання по суті встановлено ,  що  в 2015 році громадянин Глущак І.С. звернувся із заявою до Волочиського районного суду про встановлення опіки над громадянкою Глущак В.С., 1978р.н. і призначити його опікуном.

       З його слів, сестра Глущак В.С. не може правильно орієнтуватися та оцінювати життєві ситуації, обмежена до спілкування та не здатна контролювати свою поведінку. Глущак В.С. знаходиться на обліку у лікаря – психіатра Волочиської ЦРЛ з діагнозом : олігофренія в стадії ідіотії, дитячий церебральний параліч, контрактура тазобедрених і колінних суглобів, відсутність функції ходьби, анкілози суглобів рук і ніг.

      Глущак Іван Станіславович, 25.10.1994р.н., народився і проживає в с.Писарівка Волочиського району Хмельницької області. Не судимий, відповідно до стану здоров’я, матеріального забезпечення, створених умов проживання може виконувати обов’язки опікуна.

       Розглянувши заяву Глущака Івана Станіславовича ,вивчивши подані документи, враховуючи акт обстеження умов проживання даної сім’ї та факт, що кандидат в опікуни являється братом Глущак Валентини Станіславівни, виконком Писарівської сільської ради вважає можливим виконання обов’язків опікуна Глущаком Іваном Станіславовичем.

 

Сільський голова                                      К.Голдасевич

 

УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

ПИСАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 19 лютого 2015 року №9

Про розгляд заяви Сичової Г.М.

       Розглянувши заяву Сичової Г.М., яка просить виділити  матеріальну допомогу на поховання  Майстер Б.С., який на день смерті ніде не працював  , керуючись ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Виділити Сичовій Ганні Михайлівні матеріальну допомогу на поховання Майстер Богдана Станіславовича в розмірі 500грн.

 

                                                      Сільський голова                                   Голдасевич К.В.